Каталог товарів
USB розетки
2021-10-31 22:49:37

Всім знайома ситуація, коли не можеш знайти адаптер USB, а інколи ще потрібний для нього адаптер вже для розетки (якщо вилка стандартного блоку зарядки не підходить до розетки). І цей ланцюжок не закінчитися ніколи. А в руках лише кабель USB та розряджений до 1%телефон
Рішення є— розетка USB. Цей, водночас простий, але нереально корисний пристрій зробить ваше життя набагато легшим. А кількість проводів та адаптерів біля ліжка зведеться до мінімуму.

USB розетка монтується, як стандартна. Така розетка у різних серіях може комплектуватись по різному:

  • одне USB в одному пристрої
  • два USB в одному пристрої
  • USB+звичайна розетка на 220

Який вибір є доступним для вас залежить від обраної вами серії фурнітури. Тому обираючи серію, запитайте обов‘язково у продавця, про наявність USB розетки у обраній лінійці.

Також, USB розетки будуть корисними на кухні та біля робочого столу. Кухня завжди переповнена різними пристроями (мультиварки, мікрохвильовки та іншими) і було б дуже зручно щоб ви завжди могли підключити свій телефон чи планшет і продовжити готувати собі їжу. А про робочий стіл тут все і так ясно, там знаходяться всі ваші речі для роботи, а зараз без телефона чи ноутбука практично ніхто не обійдеться.