Каталог товарів
Покупцю
Доставка і оплата

 

Самовивіз із точки видачі у Львові

Ви можете самостійно забрати ваше замовлення у нашій точці видачі, яка знаходиться за адресою: місто Львів, вулиця Сар'яна 3б; магазин "Електротовари". Точка видачі працює з понеділка по  п'ятницю з 9:00 до 18:00,а також у суботу з 9:00 до 15:00, обідня перерва  з 14:00 до 14:30.

Замовлення  доставляються  у точку видачі протягом 3 днів з моменту оформлення замовлення. Коли замовлення готове до видачі, вам надійде лист підтвердження. Зверніть увагу, що для деяких товарів час доставки більший, дана інформація міститься безпосередньо на сторінках товарів. У разі відсутності  такої інформації доставка здійснюється на стандартних умовах.

Оплата замовлення може здійснюватись передоплатою, за допомогою карти або Приват 24, а також  в  момент отримання замовлення  у відділенні Нової Пошти. Відрізні позиції, такі як, кабель,гофротруба, виконуються по передоплаті, або ж при видачі замовлення.

Нова Пошта

Нова Пошта

Ви можете отримати ваше замовлення у будь-якому  зручному для вас  відділенні Нової Пошти поставивши відповідну відмітку при оформленні замовлення. При підтвердженні замовлення оператором вкажіть будь ласка зручний для Вас номер відділення Нової Пошти. Вам надійде номер декларації, як тільки ваше замовлення буде укомплектоване. Відстежити своє замовлення, Ви можете  на сайті Нової Пошти, ввівши  номер декларації.

Замовлення буде  доставлене до  відділення протягом  4 робочих днів з моменту оформлення замовлення. Коли замовлення готове до видачі, Вам надійде лист підтвердження. Зверніть увагу, що для деяких товарів час доставки більший, дана інформація міститься безпосередньо на сторінках товарів. У разі відсутності  такої інформації доставка здійснюється на стандартних умовах.

Оплата замовлення може здійснюватись передоплатою, за допомогою карти або Приват 24, а також  в  момент отримання замовлення  у відділенні Нової Пошти. Відрізні позиції, такі як, кабель,гофротруба, виконуються тільки по передоплаті, та не підлягають поверненню. Якщо сума замовлення перевищує 2000грн. доставка здійснюється безкоштовно, менше 2000грн., послуги доставки здійснює клієнт.

 

                                                                                Способи оплати

Оплата

Карткою або Приват 24

Після підтвердження замовлення оператором ви можете здійснити передоплату за допомогою картки або Приват 24. Для цього Вам надійде лист з реквізитами ля оплати. Для отримання замовлення  після передоплати  у точці видачі, Вам потрібно показати  паспорт або документ, який засвідчує особу, на яка була вказана при оформленні замовлення.

Оплата

Готівкою при отриманні

Ви можете оплатити ваше замовлення безпосередньо у нашій точці видачі, яка знаходиться за адресою: місто Львів, вулиця Сар'яна 3б; магазин "Електротовари".

Якщо замовлення відправлялось на відділення Нової пошти, оплата може здійснюватись наложеним платежем при отриманні.

Відрізні позиції, такі як, кабель,гофротруба, виконуються тільки по передоплаті, та не підлягають поверненню.

 

Гарантія та повернення

Гарантія

Час та умови гарантії поширюються на товари нашого сайту по різному. Це залежить від умов офіційної гарантії виробника. 
Товар може підлягати обміну згідно з гарантією, при умові надання  товарного чека та оригінального упакування товару.

Детальніші терміни та умови гарантії  Ви можете переглянути безпосередньо на сторінці кожного товару  у розділі "Гарантії".

 

Повернення

Ви можете повернути або обміняти придбаний товар протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Транспортні послуги повернення оплачує покупець.

Товар підлягає обміну при наявності товарного чека, самого товару та відповідного упакування.  Повернення не здійснюється, якщо на товарі виявлені пошкодження механічного характеру, відсутні його деталі або його упакування. Товари у целофановому пакуванні, яка була розпакована, поверненню не підлягає.
УВАГА.  Відрізні позиції, такі як, кабель, гофротруба та інші  поверненню не підлягають.

Унікальні позиції, які замовлялись індивідуально під клієнта, підлягають поверненню лише при виявленні механічних несправностей.

 

Політика конфіденційності

 

Конфіденційність інформації сайту

Контент інтернет-магазину "Hefy"  захищений згідно з законодавством України та міжнародним авторським правом.  Інформація  з сайту, а саме: контент, фото та відео, не можуть бути скопійовані та опубліковані на будь-яких інших ресурсах.

Ви можете використовувати дані з сайту лише для особистого користування. Використовувати інформацію для публікацій можна лише  після письмової згоди адміністрації сайту.

У разі порушень  правил конфіденційності інформації сайту, адміністрація має право подати офіційну скаргу у правоохоронні органи через порушення авторських прав.

 

Конфіденційність персональних даних

Наша компанія  зберігає інформацію про користувачів  лише з метою обробки інформації, задля кращого та швидшого надання послуг у майбутньому. Адміністрація не перевіряє достовірність наданої інформації, проте хибна інформація може перешкодити отриманню вашого замовлення, якщо воно здійснювалось по передоплаті.

Зареєструвавшись на нашому сайті ви матимете можливість отримувати повідомлення про акції та знижки, які діятимуть і нашому магазині.