Каталог товарів
Покупцю
Доставка і оплата

 

Доставка     

 

У нашому магазині, для вашої зручності передбачено декілька варіантів доставки:


- САМОВИВІЗ
   Ви можете самостійно забрати ваше замовлення у нашій точці видачі, яка знаходиться за адресою: місто Львів, вулиця Сар'яна 3б;  магазин "Електротовари". Точка видачі працює з понеділка по  п'ятницю з 9:00 до 18:00,а також у суботу з 9:00 до 15:00, обідня перерва  з 14:00 до 14:30.Замовлення  доставляються  у точку видачі протягом 3 днів з моменту оформлення замовлення.
Замовлення  доставляються  у точку видачі протягом 3 днів з моменту оформлення замовлення. Коли замовлення готове до видачі, вам надійде лист підтвердження. Зверніть увагу, що для деяких товарів час доставки більший, дана інформація міститься безпосередньо на сторінках товарів. У разі відсутності  такої інформації доставка здійснюється на стандартних умовах.

 

Нова Пошта

- КУР’ЄРСЬКА СЛУЖБА
Ви можете отримати ваше замовлення у будь-якому  зручному, для вас  відділенні «Нова Пошта», поставивши відповідну відмітку при оформленні замовлення. Вам надійде номер декларації, як тільки ваше замовлення буде укомплектоване. Зазвичай доставка відбувається протягом 1-3 днів після відправки товару.
Зверніть увагу, що для деяких товарів час доставки більший, дана інформація міститься безпосередньо на сторінках товарів. У разі відсутності  такої інформації доставка здійснюється на стандартних умовах.

- АДРЕСНА ДОСТАВКА
  За Вашим бажанням ми оформимо доставку службою "Нова Пошта" за вашою адресою. Кур'єр передасть Вам покупку особисто у руки.

Увага! Уважно перевіряйте замовлення при отриманні. У разі виявлення пошкоджень, Ви маєте право не оплачувати товар і відмовитись від його отримання. Будь ласка повідомте нас, якщо така ситуація склалась, щоб ми повернули вам кошти у разі передоплати, або надіслали товар ще раз. Ми не можемо гарантувати Вам розв'язання спірних питань на Вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

 

Оплата

 

Оплата

- БАНКІВСЬКА КАРТА
 У нашому інтернет-магазині у Вас є можливість оплатити товар онлайн банківською картою.
 

- ОПЛАТА НА КАРТКОВИЙ РАХУНОК
  Оплату приймаємо на картковий рахунок банку "monobank". Номер картки Вам надасть менеджер по запиту.

Оплата

- ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ У ТОЧЦІ ВИДАЧІ
  Ви можете оплатити ваше замовлення безпосередньо у нашій точці видачі, яка знаходиться за адресою: місто Львів, вулиця Сар'яна 3б; магазин "Електротовари".

- ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ У ВІДДІЛЕННЯХ "Нова Пошта"
  У Вас є можливість скористатись послугою "Зворотня Доставка" компанії "Нова Пошта", та оплатити за Вашу покупку в момент коли перевірите товар, у відділеннях "Нова Пошта", або кур'єру в руки у випадку "Адресної доставки".

Зверніть увагу! Відрізні позиції, такі як, кабель,гофротруба, виконуються тільки по передоплаті, та не підлягають поверненню.

 

 

 

Гарантія та повернення

Гарантія

Час та умови гарантії поширюються на товари нашого сайту по різному. Це залежить від умов офіційної гарантії виробника. 
Товар може підлягати обміну згідно з гарантією, при умові надання  товарного чека та оригінального упакування товару.

Детальніші терміни та умови гарантії  Ви можете переглянути безпосередньо на сторінці кожного товару  у розділі "Гарантії".

 

Повернення

Ви можете повернути або обміняти придбаний товар протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Транспортні послуги повернення оплачує покупець.

Товар підлягає обміну при наявності товарного чека, самого товару та відповідного упакування.  Повернення не здійснюється, якщо на товарі виявлені пошкодження механічного характеру, відсутні його деталі або його упакування. Товари у целофановому пакуванні, яка була розпакована, поверненню не підлягає.
УВАГА.  Відрізні позиції, такі як, кабель, гофротруба та інші  поверненню не підлягають.

Унікальні позиції, які замовлялись індивідуально під клієнта, підлягають поверненню лише при виявленні механічних несправностей.

 

Політика конфіденційності

 

Конфіденційність інформації сайту

Контент інтернет-магазину "Hefy"  захищений згідно з законодавством України та міжнародним авторським правом.  Інформація  з сайту, а саме: контент, фото та відео, не можуть бути скопійовані та опубліковані на будь-яких інших ресурсах.

Ви можете використовувати дані з сайту лише для особистого користування. Використовувати інформацію для публікацій можна лише  після письмової згоди адміністрації сайту.

У разі порушень  правил конфіденційності інформації сайту, адміністрація має право подати офіційну скаргу у правоохоронні органи через порушення авторських прав.

 

Конфіденційність персональних даних

Наша компанія  зберігає інформацію про користувачів  лише з метою обробки інформації, задля кращого та швидшого надання послуг у майбутньому. Адміністрація не перевіряє достовірність наданої інформації, проте хибна інформація може перешкодити отриманню вашого замовлення, якщо воно здійснювалось по передоплаті.

Зареєструвавшись на нашому сайті ви матимете можливість отримувати повідомлення про акції та знижки, які діятимуть і нашому магазині.