Каталог товарів
Доцільність телевізійних розеток
2021-10-31 22:51:18

Перед тим, як приступати до виконання ремонтних робіт у квартирі, необхідно спланувати дизайн майбутніх приміщень. Важливим аспектом цього питання є планування розміщення меблів, предметів інтер'єру, а також побутової техніки. В першу чергу, це пов'язано з необхідністю оптимально розвести електричну проводку і встановити в потрібних місцях, в тому числі й телевізійні.

Телевізійна розетка являє собою спеціальний пристрій, який, в залежності від конкретного типу конструкції, здатне виконувати різні завдання. Зокрема, за допомогою розеток можна під’єднати паралельно цілий ряд пристроїв, збільшити мережеву ділянку та інше.

Переваги телевізійної розетки:
⁃ Відсутність зайвих проводів в будинку.
⁃ Естетичний зовнішній вигляд. Можна набрати панелі зі звичайними ТВ-розетками та з силовими (однакові по дизайну, кольору) для підключення антени до телевізора, безпосередньо телевізора і додаткових пристроїв типу ТV-тюнера.
⁃ Для передачі сигналу на кілька телевізорів від однієї антени.

Телевізійні розетки бувають наступних типів:
⁃ Індивідуальні - розетки, що встановлюються в однині на одне джерело сигналу і для одного приймача (телевізора).
⁃ Прохідні - мають 2 вихідних гнізда замість одного - для паралельного підключення декількох пристроїв (одне гніздо необхідно для підключення приймача, а друге - для з'єднання антени з подальшою розеткою).
⁃ Прикінцеві - застосовується у двох випадках: для підключення до кабелю одного телевізійного пристрою або як останню ланку в ланцюжку підключень кількох телевізорів по черзі.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір телевізійних розеток саме ті, що потрібні вам.