Каталог товарів
Вимикач з підсвіткою
2021-10-31 22:54:16

Вимикачі з підсвіткою. Так чи ні?

Ще декілька років тому, вимикачі з підсвіткою були надзвичайно популярними. Адже ми з легкістю можемо пройти по коридору, не вмикаючи загального світла, орієнтуючись лише на легеньку підсвітку вимикача. Хіба ж не чудово? Але зі зміною звичайних ламп на світлодіодні лампи можна стикнутись з певними труднощами:
- не всі сучасні світлодіодні лампи розраховані для вимикачів з підсвіткою. Через постійну напругу у вимикачі, лампа починає несподівано підсвічуватись або миготіти, а згодом, швидше виходить з ладу. Таку особливість мають лампи з нижчого цінового сегменту. Тому, якщо ви все ж налаштовані на вимикачі з підсвіткою, будьте готові заплатити у майбутньому трішки більше за лампочки. І не соромтесь запитати у продавця про цей нюанс при покупці ламп.
- якщо ви хочете уникнути несподіваних вмикань світлодіодних ламп, можете використовувати альтернативу: лампи розжарювання або галогенні лампи. Проте такі лампи мають менший термін служби. Тому вам доведеться часто їх міняти, а одже й більше платити.

Одним з виробників ламп які працюють з вимикачами з підсвіткою є фірма Videx. ЇЇ можна знайт на нашому сайті. Якщо вас цікавлять інші виробники, наші менеджери радо вам допоможуть.