Каталог товарів
Реле напруги
2021-10-31 22:58:58

Реле напруги- захист чи додатковий непотрібний елемент?

Ідеальна напруга в електромережі повинна бути 220V. Але в залежності від будинку цей показник може сильно коливатись, а у випадку новобудови змінюватись досить часто. Така проблема вирішується встановленням стабілізатора напруги для цілого будинку чи квартири. Але така покупка не всім по кишені. То що ж робити?

В такому випадку можна придбати реле напруги, або ж по іншому "відсікач". Це додатковий елемент у щитовій будинку чи квартири, який ставлять для захисту техніки. Відсікач дає можливість виставити напругу, яка живитиме прилади в певних межах.
Для ідеальної роботи приладів допустиме відхилення від норми 10%, а це приблизно 198-242V. Всі прилади у вашому домі мають у своїй інструкції мають зазначені свої допустимі відхилення, тому, при регулюванні відсікача, врахуйте їх.

Слід розуміти, що реле НЕ стабілізує напругу, а лише відключає її при сильних відхиленнях мережі, а згодом автоматично включає. Тому вам доведеться побути у темряві до стабілізації напруги, приблизно 1 хвилину. Проте збереження всієї техніки стане прекрасним бонусом за такий мінімальний дискомфорт.