Каталог товарів
Дифавтомат
2021-10-31 22:59:59

Дифавтомати використовуються на окремих електричних лініях у квартирах або будинках. Диференційний автоматичний вимикач доречно використовувати при недостатньому місці в електричному щиті будинку чи квартири для встановлення автоматичного вимикача і ПЗВ. Адже кожен дифавтомат економить одне місце у електрощиті.Виходячи зі свого подвійного призначення, підбір параметрів також зіставляється відразу з двома вимогами: захист від удару струмом і захист від КЗ і перевантаження.

Диференційний автоматичний вимикач – поєднання двох пристроїв: автоматичного вимикача і ПЗВ. Розглянемо кожен з них:

Автоматичний вимикач захищає лінію електропроводки від короткого замикання і перевантаження у мережі.

ПЗВ – визначає витік струму в мережу, що повинен бути не більше встановленого налаштуванням і робить відключення живлення. Тому при необережному користуванні електричними приладами в домі, вас не вдарить струмом, адже спрацює ПЗВ.

У поєднанні ці два прилади утворюють один, цільний механізм, що забезпечує нас захистом проти коротких замикань та інших електричних несправностей.

Виникає питання, чому багато людей використовують два окремі пристрої, замість одного дифавтомата. Все просто. Вартість дифавтомата часто просто дорожча за набір автомат+ПЗВ.