Каталог товарів
Подовжувачі та колодки
Фільтри
check
grid
grid
Подовжувачі та колодки

 

Попри ретельне планування розташування і кількості розеток практично неможливо обійтися без використання подовжувачів.Електричний подовжувач - важливий домашній помічник, який дозволяє під'єднати декілька пристроїв, якщо в кімнаті є всього лише одна розетка.

При виборі подовжувача необхідно звернути увагу на наступні параметри:
     ⁃ максимальне навантаження
     ⁃ кількість розеток
     ⁃ довжина шнура
     ⁃ наявність заземлення

Електричні колодки - це блок з розетками виготовлений з ударостійкої міцної пластмаси. Вони можуть використовуватися як в побутових цілях, так і для проведення робіт на підприємстві.

Вони зручні в експлуатації при створенні вбудованої або відкритої електроповодки. Деякі моделі колодок мають вбудовані вимикачі, при використанні яких, в разі необхідності, можна відразу ж відключити всі пристрої, підключені до колодки, не виймаючи сам подовжувач з розетки

При виборі колодки слід звернути увагу, що вони розрізняються по силі струму і типу гнізда. Сила струму може відповідати 6, 10 і 16А. Зверніть увагу, що цей показник і є найважливішим для подовжувача, адже подовжувач 16А здатен витримати лише це навантаження. Тому перед підключенням приладів, обов’язково сумуйте їхнє навантаження. Якщо воно буде перевищувати максимально допустимий показник для подовжувача, він вийде з ладу.

В нашому магазині ви знайдете великий вибір подовжувачів та колодок.

Читати повністю