Каталог товарів
Вилки, гнізда, перехідники
Фільтри
check
grid
grid
Вилки, гнізда, перехідники

На сьогодні важко уявити сучасний світ без електротехнічних дрібниць, які часто необхідні та незамінні. Без яких не можливо зібрати саморобний подовжувач або зробити з однієї розетки кілька. Більшість побутових електроприладів є переносними, тому для того, щоб їх було зручніше підключати до мережі використовують розетки та додаткові пристрої.

Електрична вилка - призначена для підключення до розетки різних видів інструментів і приладів.

Електричне гніздо - використовується для з'єднання електронних компонентів між собою.

Вилки та гнізда діляться на наступні типи:
     ⁃ з заземленням;
     ⁃ без заземлення.
Основна функція гнізда з заземлення захистити споживача при виникненні стрибка напруги. Завдяки заземленню, навіть якщо провід пошкоджений, струм не зашкодить людині при дотику.

Гнізда без заземлення - використовуються в наш час рідше. Такі гнізда не мають захисту від ударів струмом і можуть становити небезпеку при експлуатації. Однак електрична напруга не принесе ніякої шкоди людині, якщо провід і вилка не мають пошкоджень.

Часто, в умовах вже змонтованої електропроводки, що завершився ремонту або при неможливості прокладки нових ліній мережі з тієї чи іншої причини, виникає потреба в розширенні вже наявних мережевих, телевізійних, акустичних або телефонних розеток.

В цьому випадку Вам необхідно купити перехідники, трійники або штекери, які дозволять не руйнуючи стін і не вдаючись до нових витратних робіт під'єднати нові електро та побутові прилади.

Великий вибір електричних аксесуарів різних торгових марок представлений на нашому сайті.

Читати повністю